EN
Hasta Konforu

Medicraft cihazları terapi esnasında konforunuzu artıran kendine özgü yazılım teknolojisine sahiptir. Bu yazılım sayesinde esneklik özelliği, rampa ayarı, maske testİ, otomatik başla-dur gibi ayarlarla terapinizin daha verimli geçmesini sağlayabilirsiniz. Medicraft esneklik özelliği, nefes vermenizi kolaylaştırır. PAP tedavisinde hasta konforu sağlayan bu özellik, tüm ürün gruplarımızda bulunmaktadır.

Ürünleri görmek için tıklayınız »

Geniş Hafıza Alanı

Uyku apnesi hastalarında uzun süreli terapi verilerinin doktorlar tarafından takip edilebilmesi, kontrollü bir terapi için çok önemlidir. Medicraft solunum terapi cihazları, 4 GB depolama alanı ile birlikte ortalama 5 yıla kadar uyku verilerini saklayabilme imkanı sunar. Takılıp çıkarılabilir hafıza kartıyla, verilerinizi taşıyabilme kolaylığı sağlar.

Ürünleri görmek için tıklayınız »

Entegre Edilebilir Batarya

Batarya kullanımı, hastaneden evlere transfer edilen yoğun bakım hastalarının cihaz kullanımında büyük önem taşır. Medicraft'a özgü opsiyonel bir aksesuar olan Li-Ion batarya cihazınıza entegre edilir. Elektirik kesintisinde veya güç bağlantısından uzak yerlerde cihazınızı kullanabilmenizi sağlar. Ortalama 8 saat pil ömrüyle cihazınızı konforlu bir şekilde kullanabilirsiniz. Cihaz ekranından batarya seviyesini görebilir, kısa sürede şarj edebilirsiniz.

Ürünleri görmek için tıklayınız »

MAP Bilgisayar Yazılımı

Medicraft'a özel bilgisayar yazılımıyla tüm terapi detaylarını, uyku olaylarını, basınç seviyelerini, parametre değişikliklerini inceleyebilirsiniz. Raporunuzdaki detaylı veriler doktorunuz tarafından kolayca analiz edilerek en doğru terapinin uygulanmasını sağlar. İsterseniz tek tek isterseniz tüm terapilerinizi seçerek analizleri görüntüleyebilir ve raporlayabilirsiniz.

Ürünleri görmek için tıklayınız »

BİZ SİZİ ARAYALIM